Praca: IT Konsultant

Ogłoszenie numer: 9301742, z dnia 2024-10-17

Klient portalu Praca.pl

IT Konsultant

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wsparcie funkcjonalne użytkowników aplikacji biznesowych oraz wykonywania drobnym prac administracyjnych w systemach IT:

  • Przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń użytkowników
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników w systemie
  • Doprecyzowywanie zgłoszeń – uszczegóławianie i wyjaśnianie nieścisłości z użytkownikami + szczegółowy opis zgłoszenia
  • Próba diagnozowania przyczyny zgłoszenia, obsługa prostych zgłoszeń z poziomu administratora systemu
  • Obsługa zarządzania uprawnieniami/użytkownikami w systemie
  • Przekazywanie zgłoszeń błędów do dostawcy/serwisu oraz monitorowanie wykonania poprawki
  • Rejestracja potrzeb użytkowników na modyfikacje systemu, opisanie oraz analiza i przekazanie jej do wyceny do dostawcy
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji
  • Testowanie zmian funkcjonalnych
  • Poszukiwanie optymalizacji w obsłudze zgłoszeń (identyfikacja powtarzających się zgłoszeń, wypracowywanie automatyzacji w obsłudze)
  • Koordynacja współpracy z dostawcą serwisu – nadzór nad terminowością i raportowaniem obsługi zgłoszeń realizowanych przez dostawcę
  • Uzgadnianie wymagań do większych zmian funkcjonalnych z klientem wewnętrznym i dostawcami rozwiązań IT;
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji w procesie zbierania wymagań i projektowania rozwiązań;
  • Monitorowanie poziomu jakości świadczenia usług wsparcia

Wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i proaktywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań
  • Pozytywne nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego
  • Doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu systemów IT
Mile widziane:
  • Znajomość systemów Pivotal, SAP, Jira
  • Znajomość notacji BPMN, UM

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

na czas określony IT

Wykonywanie czynności związanych z obsługą sprzętów komputerowych oraz informatyczna obsługa biura. Wymagania inne:

What the day will look like Handle Client security engagement/intake process from request creation to analyst assignmens Ensure completeness of the request; proactively seek missing information from the business Negotiate due date with Aon business colleagues for client assessment requests Monitor,...

Zadania: Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania), Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej, Prowadzenie prezentacji systemu, Tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem...